Wydawca treści Wydawca treści

Uroczysta narada pracowników nadleśnictwa

W dniu 29 grudnia 2016 r. odbyła się uroczysta narada z udziałem pracowników i emerytów nadleśnictwa oraz zaproszonych gości. Podczas spotkania pożegnaliśmy trzech pracowników nadleśnictwa.

W trakcie spotkania podsumowano mijający rok gospodarczy oraz przypomniano najważniejsze wydarzenia i osiągnięcia załogi. Uroczysta narada była również okazją do złożenia podziękowań dla odchodzących z nadleśnictwa pracowników. Pożegnaliśmy odchodzące na zasłużoną emeryturę Panią Halinę Skorniak - Głównego Księgowego oraz Panią Bożenę Nowaczyk - Specjalistę ds.księgowości i finansów. Rozstaliśmy się również z naszym kolegą Tomaszem Kapelą, który rozpoczął pracę w innej jednostce Lasów Państwowych.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Gniezno Michał Michalak wraz z pracownikami podziękował świeżo upieczonym emerytom za długoletnią i solidną pracę, za wiedzę zawodową przekazaną młodszym kolegom i koleżankom oraz za wzorową postawę w swojej długoletniej służbie. Pan Tomasz Kapela usłyszał wyrazy uznania za wkład w wykonywaną pracę oraz serdeczną i koleżeńską atmosferę.

Na zakończenie uroczystej narady Nadleśniczy podziękował załodze nadleśnictwa za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz zaprosił do pamiątkowego zdjęcia.

W uroczystości wzięli udział Dyrektor ds. ekonomicznych RDLP w Poznaniu Jacek Kokociński oraz Główny Księgowy RDLP w Poznaniu Iwona Geming.

Życzymy Pani Halinie i Pani Bożenie dalszych długich lat życia w zdrowiu, pogodzie ducha oraz spokoju i szczęścia w gronie rodzinnym, a koledze Tomaszowi sukcesów zawodowych w przyszłości i wszelkiej pomyślności.

 

Pani Halina Skorniak swoją drogę zawodową rozpoczęła 7 września 1978 r. w Wielkopolskich Zakładach Obuwniczych w Gnieźnie, gdzie do 15 września 1979 r. odbywała staż jako samodzielna księgowa.

Od 17 września 1979 r. do 14 lutego 1985 r. pracuje w Spółdzielni Kółek Rolniczych w Czerniejewie jako Specjalista ds. socjalnych Kół Gospodyń Wiejskich Kółek Rolniczych.

15 lutego 1985 r. związała swoją karierę z Lasami Państwowymi podejmując pracę w Nadleśnictwie Czerniejewo, gdzie do 31 marca 2007 r. pełniła obowiązki Kasjera, Starszego księgowego, Specjalisty ds. finansów i księgowości oraz Głównego księgowego..

1 kwietnia 2007 r. rozpoczęła pracę w Nadleśnictwie Gniezno jako Starszy księgowy, a od 1 marca 2010 r.  piastowała stanowisko Głównego księgowego.

Łączny staż pracy Pani Haliny wynosi 39 lat, w tym w Lasach Państwowych 31 lat. 

 

 

Pani Bożena Nowaczyk karierę zawodową rozpoczęła 15 kwietnia 1975 r. w Zespole Składnic Lasów Państwowych w Gnieźnie , gdzie na stanowiskach Stażysta oraz Składnicowy wykonywała obowiązki do 31 października 1976 r.

Od 1 listopada 1976 do 1 września 2016 r. pracowała w Nadleśnictwie Gniezno na stanowiskach Księgowy, Starszy księgowy i Specjalista ds. księgowości i finansów.

Pani Bożena przepracowała w Lasach Państwowych 41 lat.

 

 

Pan Tomasz Kapela od 1 listopada 2013 r. do 31 października 2014 r. odbywał staż w Nadleśnictwie Gniezno.

1 stycznia 2015 r. podjął pracę w Nadleśnictwie Karczma Borowa jako robotnik pomocniczy, gdzie wykonywał obowiązki do 31 marca 2015 r.

1 kwietnia 2015 r. powrócił do Nadleśnictwa Gniezno na stanowisko Referenta ds. administracyjnych. Z dniem 31 grudnia 2016 r. opuszcza Gniezno i rozpoczyna karierę w Nadleśnictwie Przedborów jako podleśniczy z dniem 1 stycznia 2017 r.